Hakkımızda

     1982 yılında Hakkı ve Şamettin Baran kardeşler tarafından Ankara Siteler’de kendi uzmanlık alanları olan ahşap işleme makinaları imalatını yapmak için kuruldu.
Firmamız bugün 1 merkez ve 2 şubemizle yaklaşık 2500 metrekarelik kapalı alanda üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Misyonumuz sahip olduğumuz yılların birikimi ve deneyimi ile müşterilerimize hizmet etmek aynı zamanda ihracatımızı dünya ülkelerine yayarak büyümektir.
Özkonyalılar Makina olarak üretimimizi dünya standartları düzeyine ulaştırmak ve markamızı dünya üreticilerinin arasında her zaman yerini koruyabilmek için çalışmalarını daha ekonomik ve kaliteli markalar üretmek için çalışmaktadır.
Firmamız makina imalatında ve ar-ge konularında teknoloji ile idari ve teknik kadrosuyla yarışır duruma gelmiştir. İmalatını gerçekleştirdiğimiz makinaların parça imalatını tamamen CNC kontrollü takım tezgahlarında işlenerek seri ve standart olarak üretildiği gibi en önemli konu olan servis hizmetimizde müşterilerimizin işleri aksamayacak şekilde hızlı ve yerinde hizmet vermekteyiz.

cark